
ONKRON Full Motion TV Wall Mount for 40 to 75-inch Flat Panel TVs Digital Panels
235,00KM
Brza dostava
ONKRON Tilting TV Wall Mount for 35 to 65-inch Flat Panel TVs Digital Panels 60 kg TM5 Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Onkron |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.3 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 510 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 522 mm |
| EAN Kod | 4603728440231 |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Težina Ekrana | 60 kg |
| Maksimalna Dijagonala | 65" |
| Minimalna Dijagonala | 32" |
| Nadređeni Proizvodi | Screens |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 280 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 115 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Montažnog Pribora | Mounting Kit |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 230 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 53 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



