ONKRON TV Monitor Wall Mount Bracket for 13” – 34” Screens Full Motion with Gas
Šifra: G150-BKategorija: Rack ormari - dodatna oprema
ONKRON TV Monitor Wall Mount Bracket for 13” – 34” Screens Full Motion with Gas Spring, Black
150,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Onkron |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.2 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 490 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 370 mm |
| EAN Kod | 4603728441368 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maksimalna Dijagonala | 34" |
| Minimalna Dijagonala | 13" |
| Nadređeni Proizvodi | Screens |
| Pakovanja U Kutiji | 8 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 380 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 235 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Montažnog Pribora | Wall Mounting Kit |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 420 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 100 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





