ONKRON Full Motion TV Wall Mount for 17– 43 Inch LCD LED Flat Screens up
Šifra: M4SR-BKategorija: Rack ormari - dodatna oprema
ONKRON Full Motion TV Wall Mount for 17– 43 Inch LCD LED Flat Screens up to 35 kgs, Black
68,50KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 1 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Onkron |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3.4 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 389 mm |
| EAN Kod | 4262392440369 |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | From 100x100mm up to 200x200mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Težina Ekrana | 35 kg |
| Nadređeni Proizvodi | 17– 43 Inch LCD LED Flat Screens |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 3.4 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 3.4 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 3.4 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 310 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Montažnog Pribora | Wall Mounting Kit |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 60 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





