ONKRON Full Motion TV Wall Mount for 40 to 75-inch Flat Panel TVs Digital Panels
Šifra: M6L-BKategorija: Rack ormari - dodatna oprema
ONKRON Full Motion TV Wall Mount for 40 to 75-inch Flat Panel TVs Digital Panels 45,5 kg, Black
235,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 1 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Onkron |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 7.6 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 585 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 585 mm |
| EAN Kod | 4603728440163 |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt, Swivel |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | From 200x100mm up to 600x400mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Težina Ekrana | 45.5 kg |
| Maksimalna Dijagonala | 75" |
| Maksimalni Ugao Nagiba | 8° |
| Minimalna Dijagonala | 40" |
| Minimalni Ugao Nagiba | 5° |
| Nadređeni Proizvodi | LCD/LED TV 40" 75" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 440 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 440 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Montažnog Pribora | Wall Mounting Kit |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 65 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 65 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





