ONKRON Fixed TV Wall Mount for 43 to 85-inch Flat Panel TVs Digital Panels 682
Šifra: FM6-BKategorija: Rack ormari - dodatna oprema
ONKRON Fixed TV Wall Mount for 43 to 85-inch Flat Panel TVs Digital Panels 68,2 kg, Black
68,50KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Onkron |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.8 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 725 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 680 mm |
| EAN Kod | 4262392441229 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Težina Ekrana | 68.2 kg |
| Maksimalna Dijagonala | 85" |
| Minimalna Dijagonala | 43" |
| Nadređeni Proizvodi | Screens |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 250 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 115 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Montažnog Pribora | Wall Mounting Kit |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 240 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 45 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





