
Gigabyte GC-WIFI7 Wi-Fi 7 PCIe WI-FI Card, Bluetooth 5.3
135,00KM
Brza dostava
Lenovo ThinkSystem X710-DA2 PCIe 10Gb 2-Port SFP+ Ethernet Adapter
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| Broj Portova | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 10 Gbps |
| Interfejs | SFP+ |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN Čipset | Intel X710 DA2 |
| Mrežne Funkcije |
|
| Mrežni Form Faktor | Plug In Card |
| Mrežni/Transportni Protokol | ISCSI |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | 10 Gbps, Gigabit Ethernet |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| SFP+ | 2 |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Network Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 3.0 x8 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

