
APC Network Management Card 3
850,00KM
Besplatna dostava
Mercusys MA37BEH BE6500 Wi-Fi 7 High-Gain Wireless USB Adapter, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz + 2882 at 6 GHz, 2x High Gain External Antenna, USB 3.0, MU-MIMO, OFDMA, Beamforming, WPA3
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Mercusys |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 77 mm |
| EAN Kod | 6957939003524 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 45 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 12 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije