
Gigabyte GC-WIFI7 Wi-Fi 7 PCIe WI-FI Card, Bluetooth 5.3
135,00KM
Brza dostava
Lenovo ThinkSystem Broadcom 57504 10/25GbE SFP28 4-Port Ethernet Adapter
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.56 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.56 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 167 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 76 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 63 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

