
Gigabyte GC-WIFI7 Wi-Fi 7 PCIe WI-FI Card, Bluetooth 5.3
135,00KM
Brza dostava
Lenovo ThinkSystem Broadcom 57414 10/25GbE SFP28 2-port OCP Ethernet Adapter
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 25 Gbps |
| Interfejs | SFP28 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN Čipset | Broadcom BCM57414 |
| Mrežni Form Faktor | Plug In Module |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | 10 Gbps, 25 Gbps |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| SFP28 | 2 |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Network Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

