
Gigabyte GC-WIFI7 Wi-Fi 7 PCIe WI-FI Card, Bluetooth 5.3
135,00KM
Brza dostava
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Broj Portova | 4 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 1 Gbps |
| Dubina (mm) | 19 mm |
| Interfejs | Ethernet |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| LAN Čipset | Broadcom BCM5719 |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Mrežne Funkcije |
|
| Mrežni Form Faktor | Plug In Card |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Podržani Mrežni Standardi | IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3az, IEEE 802.1as |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 132 mm |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Network Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina (mm) | 69 mm |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 2.0 x4 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

