
Apple Magic Keyboard Folio for iPad 10th gen - Croatian
785,00KM
Besplatna dostava
Apple Pencil (1st Generation),Model A1603
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.134 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.134 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 222 mm |
| EAN Kod | 195949776175 |
| Interfejs | Lightning/Bluetooth |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | IPad |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi | IPad Pro 12.9 Inch (1st and 2nd generation), iPad Pro 10.5 Inch, iPad Pro 9.7 Inch, iPad Air (3rd generation), iPad (6th generation or later), iPad mini (5th generation) |
| Naziv Dodatka Novi | EnglishApple Pencil (1st generation)English |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1273 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 55 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 25 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



