
Apple Magic Keyboard Folio for iPad 10th gen - Croatian
785,00KM
Besplatna dostava
Apple Pencil (2nd Generation),Model A2051
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.109 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.109 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 211 mm |
| EAN Kod | 195949690457 |
| Interfejs | Bluetooth |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | IPad |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi | IPad Pro 12.9 Inch (6th generation), iPad Pro 12.9 Inch (5th generation), iPad Pro 12.9 Inch (4th generation), iPad Pro 12.9 Inch (3rd generation), iPad Pro 11 Inch (4th generation), iPad Pro 11 Inch |
| Naziv Dodatka Novi | EnglishApple Pencil (2nd Generation)English |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1035 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 55 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 20 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



