
SAMSUNG Galaxy Tab S11 Book Cover Keyboard Slim Black
275,00KM
Brza dostava
Apple Pencil (2nd Generation), Model A2051
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.03 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.14 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 345 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 212 mm |
| EAN Kod | 190198893376 |
| Interfejs | Wireless |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | IPad |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi | IPad Pro 11 Inch (1st and 2nd generation), iPad Pro 12.9 Inch (3rd and 4th generation) |
| Naziv Dodatka Novi | EnglishApple Pencil (2nd Generation)EnglishRussianApple Pencil (2 поколение)Russian |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.01 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.119 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 284 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 56 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 118 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 25 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



