
Samsung Galaxy A56 Card Slot Case Blue
16,90KM
Brza dostava
Samsung Galaxy A37 Clear Case Transparent
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 15. Maj 2026.
Garancija
3 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Samsung |
| Garancija | 3 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 180 mm |
| EAN Kod | 8806099037802 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 3 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 80 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




