7 ports USB 3.0 HubDesktop12V/2.5A power adapter included
Šifra: UH700Kategorija: Kablovi - USB
7 ports USB 3.0 Hub,Desktop,12V/2.5A power adapter included
83,90KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 1. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.5 kg |
| Dostupni Interfejs | USB 3.0: 7x (USB 3.0 (Type A)) |
| Dubina (mm) | 17.5 mm |
| EAN Kod | 6935364010065 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Obezbjeđuje Portove | USB 3.0 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 165 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 65.5 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





