Anker USB-C Hub 7-in-1 Dual Display Gray
Šifra: A83740A2Kategorija: Kablovi - USB
Anker USB-C Hub (7-in-1, Dual Display) Gray
78,50KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.75 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.14 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 125 mm |
| EAN Kod | 194644227555 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs | USB Type C |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi |
|
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.051 kg |
| Obezbjeđuje Portove |
|
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Power Delivery | 1 (USB Type C) |
| Širina Pakovanja (mm) | 19 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| USB 2.0 | 3 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Visina Pakovanja (mm) | 175 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...



