Anker USB-C Hub 5-in-1 4K HDMI Gray
Šifra: A8357HA0Kategorija: Kablovi - USB
Anker USB-C Hub (5-in-1, 4K HDMI) Gray
41,90KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.86 kg |
| Dužina Kabela | 0.25 m |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 194644289133 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs | USB Type C |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi |
|
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.29 kg |
| Obezbjeđuje Portove |
|
| Pakovanja U Kutiji | 80 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Power Delivery | 1 (USB Type C) |
| Širina Pakovanja (mm) | 14 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Visina Pakovanja (mm) | 180 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...



