Anker USB-C Data Hub4-in-1 5Gbps Black
Šifra: A8309G11Kategorija: Kablovi - USB
Anker USB-C Data Hub(4-in-1, 5Gbps) Black
27,90KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
18 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 18 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.06 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 154 mm |
| EAN Kod | 194644177737 |
| Interfejs | USB Type C |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi |
|
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.025 kg |
| Obezbjeđuje Portove | USB 3.0 |
| Pakovanja U Kutiji | 120 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 94 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 18 month(s) |
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Type A)) |
| Visina Pakovanja (mm) | 15 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...



