
AENO AI ProDryer HD5W
375,00KM
Brza dostava
Vacuum sealer, white, LED display, 230AC/50Hz, 130W, -65KPa (+/-5kPa)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aeno |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 16.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.86 kg |
| Brzina Usisavanja | 3 l/min |
| Dubina (mm) | 392 mm |
| Dužina Kabela (m) | 1.3 m |
| Dužina Pakovanja (mm) | 413 mm |
| EAN Kod | 5291485014063 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 130 W |
| Maksimalna Širina Paketa | 30 cm |
| Maksimalni Nivo Buke | 65 dB |
| Materijal Kućišta | ABS Plastic |
| Nazivna Težina | 1.23 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.405 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.23 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 8 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 144 mm |
| Širina Lemnog Spoja | 3 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 96 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Kontrole | Electronic Control |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Uređaja | Vacuum Sealer |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Ulazni Napon | 230 V |
| Vakuum (kPa) | 70 kPa |
| Visina (mm) | 64 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 210 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


