
TP-Link Deco BE252-pack BE3600 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System 688 Mbps at 2.4 GHz
525,00KM
Besplatna dostava
TP-Link Deco BE22(2-PACK) BE3600 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, 2 x 1 Gigabit Ports (WAN/LAN auto-sensing), 160MHz for 5 GHz, 4-Stream, Deco App, Router/AP Mode
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 150 mm |
| EAN Kod | 1210002602808 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 150 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 62 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


