1 / 2
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at
Šifra: MR60XKategorija: Wi-Fi Ruteri i AP
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router, 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz, 6×5dBi Fixed External Antennas with Beamforming, 2× G LAN Ports, 1× G WAN Port, Access Point Mode, 3X3 MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network, Smart Connect
61,50KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Mercusys |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.34 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.6 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 560 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 299 mm |
| EAN Kod | 6957939001223 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Kutije (mm) | 320 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 267 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 390 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 72 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...






