TP-Link Archer MR402 AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router Build-In 150Mbps 4G LTE Modem
Šifra: ARCHER-MR402Kategorija: Wi-Fi Ruteri i AP
TP-Link Archer MR402 AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router, Build-In 150Mbps 4G LTE Modem, 867 Mbps at 5 GHz + 300 Mbps at 2.4 GHz, 4G Cat4 150/50 Mbps, 2x Antennas, 3x Fast Ethernet LAN Ports, 1x Fast Ethernet WAN/LAN Port
189,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 4 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.4 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 124 mm |
| EAN Kod | 8885020625752 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 174 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 33 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





