1 / 3
TP-Link Archer BE220 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882
Šifra: ARCHER-BE220Kategorija: Wi-Fi Ruteri i AP
TP-Link Archer BE220 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz, 4x external Ant., 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x 1G WAN port + 4×1 G LAN ports, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160 on 5GHz, Tether App, WPA3, Access Point Mode, IPv6
185,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 1210002600842 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 80 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 80 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...







