
Samsung Galaxy A56 Card Slot Case Black
16,90KM
Brza dostava
Samsung Galaxy S26 Silicone Magnet Case Coralred
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
3 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Samsung |
| Garancija | 3 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.07 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 18 mm |
| EAN Kod | 8806097934738 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | Smartphone |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Materijal Kućišta | Silicone |
| Nadređeni Proizvodi | Samsung Galaxy S26 |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.06 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 8 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishSilicone Magnet CoverEnglish |
| Spoljašnja Boja | Coral Red |
| Tip Kućišta | Case |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 3 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Zaštita Od Uticaja Okoline | Protection from Scratches, Dust and Damages |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




