
AENO AI ProDryer HD5G
500,00KM
Besplatna dostava
PHILIPS Aparat za kafu EP233110
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Philips |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dubina (mm) | 371 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 8720389030307 |
| Funkcije Aparata Za Kafu |
|
| Kapacitet Spremnika Za Mlijeko | 0.26 L |
| Kapacitet Spremnika Za Vodu | 1.8 L |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 1500 W |
| Nazivna Težina | 8 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Pritisak Pumpe | 15 bar |
| Set Sadrži |
|
| Širina (mm) | 246 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Spoljašnja Boja | Matte Black/Chrome |
| Spremnik Kafe | 0.275 g |
| Tip Aparata Za Kafu | Fully automatic espresso machine |
| Tip Kontrole | Touch Screen |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Uređaja | Coffee Machine |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Ulazni Napon | AC 230 V |
| Visina (mm) | 433 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


