
LOGITECH TV MOUNT for Video Bars - WW
640,00KM
Besplatna dostava
LOGITECH WALL MOUNT for Video Bars – WW
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.078 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.46 kg |
| Dužina (mm) | 84 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 280 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 270 mm |
| EAN Kod | 97855166074 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi | Rally Bar, Rally Bar Mini |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.04 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.4 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.02 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 236 mm |
| Širina Kutije (mm) | 203 |
| Širina Pakovanja (mm) | 98 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishWall Mount for Video BarsEnglish |
| Tip Montažnog Pribora | Wall Mounting Kit |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Video Konferencijskog Rješenja | Accessories |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 100 mm |
| Visina Kutije (mm) | 199 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 92 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




