
LOGITECH WEBCAM - MeetUp 2 - GRAPHITE - USB - PLUGCG - WW-9006 - UK/EU
2.799,00KM
Besplatna dostava
LOGITECH MIC POD HUB (MIC SPLITTER) FOR RALLY – WW
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 1. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.8448 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.278 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 313 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 125 mm |
| EAN Kod | 97855143143 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.5 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.167 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.5 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 6 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 134 |
| Širina Pakovanja (mm) | 48 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishRally Mic Pod HubEnglish |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Video Konferencijskog Rješenja | Accessories |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 140 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 125 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




