
LOGITECH MIC POD HUB MIC SPLITTER FOR RALLY - WW
839,00KM
Besplatna dostava
LOGITECH WEBCAM – MeetUp 2 – GRAPHITE – USB – PLUGCG – WW-9006 – UK/EU
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 1. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Rezolucija | 4k 2160p |
| Akustična Impedansa | 4 Ω |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.81 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.65 kg |
| Digitalni Zoom | 4 x |
| Dijagonalni Ugao Gledanja | 120° |
| Dužina (mm) | 73 mm |
| EAN Kod | 97855198198 |
| Format Mikrofona | Built In |
| Frekventni Odziv Mikrofona | 90Hz 16kHz |
| Funkcije Web Kamere |
|
| HDMI Izlaz | 1 (HDMI (Type A)) |
| HDMI Ulaz | 1 (HDMI (Type A)) |
| Horizontalni Ugao Gledanja | 113° |
| Karakteristike Mikrofona |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 25 °C |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Mrežni/Transportni Protokol |
|
| Nazivna Težina | 1.8 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.4 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.05 kg |
| Odnos Signal Šum | 83 dB |
| Osjetljivost Mikrofona | 36 dB |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Podržani Mrežni Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 469.2 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishMeetUp 2English |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tip Kamere | PTZ Camera |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Video Konferencijskog Rješenja | Video Conferencing System |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Ukupno Harmoničko Izobličenje | 2 % |
| USB 3.1 | 1 (USB 3.1 (type C)) |
| Vertikalni Ugao Gledanja | 80° |
| Visina (mm) | 73.3 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




