
Anker Soundcore Headphones Liberty 5 Blue
149,00KM
Brza dostava
LOGITECH H340 Corded Headset – BLACK – USB
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Priključaka Za Slušalice | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.31 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.195 kg |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Dužina Kutije (mm) | 448 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 200 mm |
| EAN Kod | 5099206038844 |
| Form Faktor | Supra Aural (on Ear) |
| Format Mikrofona | External |
| Frekvencijski Odziv | 20Hz 20kHz |
| Frekventni Odziv Mikrofona | 100Hz 10kHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Osjetljivost | 40 dB |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 141 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 54 mm |
| Sistemske Komponente | 2 Speakers |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Tip Konektora Za Slušalice | USB Type A 4 Pin |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 215 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 220 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




