
LOGITECH G640 Large Cloth Gaming Mouse Pad-EWR2
96,50KM
Brza dostava
LOGITECH G915 X LIGHTSPEED Wireless Gaming Keyboard – BLACK – US INT'L – 2.4GHZ/BT – EMEA28i-935 – TACTILE
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth/RF |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.02 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.675 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 495 mm |
| EAN Kod | 5099206121423 |
| Form Faktor | Desktop |
| Karakteristike Tastature |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija | US English |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.04 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 175 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina Pakovanja (mm) | 46 mm |
| Zahtijeva Periferne Uređaje |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



