
LOGITECH G213 Prodigy Corded RGB Gaming Keyboard - BLACK - HRV-SLV-SRB
215,00KM
Brza dostava
CANYON pad MP-3 350x250mm Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 29. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 24 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 42 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 960 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 1680 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.21 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 60x260x60 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1270x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2110x1200 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 570 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 60 mm |
| EAN Kod | 5291485001810 |
| Funkcija Uređaja | Gaming Mouse Pads |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON pad MP 3 350x250mm Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | MP 3 |
| Naziv Dodatka Novi | Gaming Mouse Pad |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja Po Paleti | 1680 |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 330 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 60 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Težina Kartona (kg) | 8.4 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 280 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 260 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

