
LOGITECH G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad-EWR2
160,00KM
Brza dostava
LORGAR KBP7075W, Wireless 75% Mechanical Gaming Keyboard Pro, Beige, EN layout
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 1. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lorgar |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Power Portova | 1 |
| Broj Tipki | 81 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 15.42 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.46 kg |
| Dubina (mm) | 42.35 mm |
| Dužina Kabela | 2.3 m |
| Dužina Kutije (mm) | 378 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 347 mm |
| EAN Kod | 5291485017873 |
| Ekran | OLED, 0.66", 64x48 pixels |
| Elektronski Životni Ciklus | 50 000 000 Cycles |
| Funkcije Tipki/Dugmadi | Programmable |
| Interfejs | USB |
| Kapice Tipki | Double Shot PBT keycaps with side Printed legends |
| Karakteristike Tastature |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Mechanical 75% Keyboard Lorgar KBP7075W EN Wireless Beige (LRG KBP7075W RT US) |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija | English |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 45 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 85 % |
| Maks. Vršni Kapacitet Struje | 3750 mAh |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 85 % |
| Marketinški Naziv Modela | KBP7075W |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 45 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 45 % |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Nazivna Težina | 0.92 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.33 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.13 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Osjećaj Tipki | Silent and pre Lubed |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Prekidač | LORGAR linear "Toxic Purple" |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | Up to 312 hr |
| Putovanje Tipke | 3.4 mm |
| Raspored Tastature | QWERTY |
| Sila Pritiska | 55 gf |
| Širina (mm) | 327.6 mm |
| Širina Kutije (mm) | 362 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 147 mm |
| Softver | LORGAR PLATFORM |
| Spoljašnja Boja | Beige |
| Tačka Aktivacije | 2 mm |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Wireless transmitter 2.4 GHz, BT 5.0, USB (A/C) cable |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Power Porta | USB (C) |
| Tip Tipki | Mechanical |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazni Napon | DC 5 V |
| Visina (mm) | 138.6 mm |
| Visina Kutije (mm) | 326 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 72 mm |
| Vrijeme Punjenja (Sat) | 7.5 hr |
| Zahtijeva Periferne Uređaje | USB (A) port |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



