
Anker Soundcore Headphones Liberty 5 Blue
149,00KM
Brza dostava
Lenovo USB-A Wired Stereo Headset Gen 2
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.02 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.02 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 185 mm |
| EAN Kod | 195892101549 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 184 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 58 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




