Nema slike
Lenovo ThinkSystem ST50 V3Intel Xeon 6315P 4C 2.8GHz 55W 1x16GB TruDDR5 5600MHz 1Rx8 ECC UDIMM2x3.5
Šifra: 7DF3A03EEAKategorija: Serveri
Lenovo ThinkSystem ST50 V3,Intel Xeon 6315P (4C 2.8GHz 55W), 1x16GB TruDDR5 5600MHz (1Rx8) ECC UDIMM,2×3.5 960GB RI SATA 6Gb NHS SSD, SW RD,1x500W Platinum,3yr Warranty
6.665,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 13.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 13.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 370 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkSystem ST50 V3 |
| Serija | ThinkSystem |
| Širina Pakovanja (mm) | 170 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 376 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...

