Nema slike
SRV HPE DL360 G11 4509Y 32GB MR408i-o
18.830,00KM
Besplatna dostava
Lenovo ThinkSystem SR250 v3,4×3.5 Base ,Intel Xeon 6353P (8C 65W 2.7GHz),1x16Gb TruDDR5 5600MHz(1Rx8),ECC UDIMM,SW RAID,800W Titanium,3yr Warranty
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 13.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 13.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 561 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkSystem SR250 V3 |
| Serija | ThinkSystem |
| Širina Pakovanja (mm) | 434 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 43 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
