Lenovo ThinkSystem ST45 V31xAMD EPYC 4124P 4C 3.8GHz 65W1x16Gb TruDDR5 5600MHz 1Rx8 ECC UDIMM2x 3.5
Šifra: 7DH5A02GEAKategorija: Serveri
RAM Memorija:16 GB
Lenovo ThinkSystem ST45 V3,1xAMD EPYC 4124P (4C 3.8GHz 65W),1x16Gb TruDDR5 5600MHz (1Rx8) ECC UDIMM,2x 3.5 960GB RI SATA 6Gb SSD,SW RAID,1x500W Platinum,3yr Warranty
5.710,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Audio Linijski Izlaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Broj 3.5" Unutrašnjih Ležišta | 3 |
| Broj M.2 Slotova | 2 |
| Broj Podržanih Matičnih Ploča | 1 |
| Broj Threadova | 8 |
| Broj Ugrađenih Napajanja | 1; |
| Broj Zvučnika | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 9.5 kg |
| CPU Broj Jezgri | 4 |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| CPU Max Broj Podržanih | 1 |
| CPU Socket Standard | Socket AM5 |
| DisplayPort | 2 (DisplayPort) |
| Dubina (mm) | 316 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 316 mm |
| Format Memorije | DIMM 288 Pin |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani L3 Cache Kapacitet | 16 MB |
| Interna Radna Frekvencija | 3.8 GHz (up to 5.1 GHz) |
| Karakteristike Memorije |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| LAN Čipset | Realtek RTL8111FP |
| Maks. Broj Podržanih Ventilatora | 3 count |
| Maks. Instalirani Kapacitet Sistemske Memorije | 64 GB |
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 3050 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalan Broj Napajanja | 1 |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 500 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 8 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 8 % |
| Model | ThinkSystem ST45 V3 |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Rackmount |
| Montažni Set | Optional |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Način Audio Izlaza | Mono |
| Nazivna Težina | 8.56 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 8.56 kg |
| Obezbjeđuje Metodu Provjere Grešaka | ECC |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| PCI Express 3.0 X1 | 1 |
| PCI Express 3.0 X16 | 1 |
| Podržani CPU | EPYC 4005 Series |
| Port Za Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Sadržaj Pakovanja | Documentation |
| Serija | ThinkSystem |
| Širina (mm) | 170 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 170 mm |
| Sistemski Form Faktor | Tower |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardna Visina Raka | 4 U |
| Tip Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Sistema | Server |
| Tipičan Nivo Buke U Radu | 40 dB |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključen Kabel | Power Cable |
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 2 |
| Ulaz Za Mikrofon | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Ulazni Napon | AC 115/230 V |
| USB 2.0 | 4 (USB Type A) |
| USB 3.0 | 1 (USB Type C), 4 (USB Type A) |
| Visina (mm) | 376 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 376 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...

