Nema slike
Lenovo server SR630 V4 Xeon 6515P 16C 32GB 940-8i 2x1300W 7DG9A027EA
11.899,00KM
Besplatna dostava
Lenovo ThinkSystem ST45 V3,1x AMD EPYC 4344P, (8C 3.8GHz 65W),1x16Gb 1Rx8,2x480GB SSD,SW RAID,1x500W,3yr Warranty
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 9.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 316 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkSystem ST45 V3 |
| Serija | ThinkSystem |
| Širina Pakovanja (mm) | 170 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 376 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

