
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14"3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
3.449,00KM
Besplatna dostava
LENOVO ThinkPad T14 GEN 6 AMD 14” FHD WUXGA IPS, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 32GB DDR5, 512GB SSD, 2x USB-A 3.2, 2x USB-C THB 4, HDMI, WiFi 7, BT5.4, BH BL Kyb, 52.5Wh, Win 11 Pro, Black, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 370 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkPad T14 Gen 6 |
| Serija | ThinkPad |
| Širina Pakovanja (mm) | 265 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 100 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




