
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14"FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
3.805,00KM
Besplatna dostava
LENOVO ThinkPad E14 GEN 7 14” FHD IPS, Intel Core Ultra 5 225U, 16GB DDR5, 512GB SSD, 2x USB-A 3.2, 1x USB-C, 1x USB-C THB 4, HDMI, RJ-45, WiFi 6, BT5.2, BH BL Kyb, 48Wh, Win 11 Pro, Eclipse Black, 5Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.6 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 220 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkPad E14 Gen 7 |
| Serija | ThinkPad |
| Širina Pakovanja (mm) | 313 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 15 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




