
ASUS VivoBook S3607CA-RP03616"/Ultra 7 255H/16GB/1TB
2.855,00KM
Besplatna dostava
LENOVO LOQ 15IRH10 15.6” FHD IPS, Intel Core i5-13450HX, 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7, 512GB SSD, 2x USB-A, USB-C, HDMI, RJ-45, WiFi 6, BT5.2, BH BL Keyboard, 60Wh, No OS, Luna Grey, 2Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 28. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana, Nvidia Geforce Rtx 50 Series |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Audio Čipset | Realtek ALC3287 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Boja Ekrana | Color |
| Broj Efficient Jezgri | 4 |
| Broj Performance Jezgri | 6 |
| Broj Power Portova | 1 |
| Broj Threadova | 16 |
| Broj Ugrađenih Video Kartica | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.3 kg |
| Brzina Memorije | 4800MHz(PC5 38400) |
| CPU Broj Jezgri | 10 |
| CPU Cache Veličina | 20 MB |
| CPU Socket Standard | Socket 1964 |
| Dubina (mm) | 255.6 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 361 mm |
| EAN Kod | 199272008217 |
| Format Memorije | SODIMM 262 Pin |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirana Video Memorija | 8 GB |
| Instalirani Operativni Sistem | No OS |
| Karakteristike Tastature | White LED Backlight |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme | PC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Lokalizacija Tastature | Slovenian |
| Maks. Broj Podržanih Baterija | 1 |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 43 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 135 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Maksimalni Instalirani RAM | 16 GB |
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 8 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 5 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Model | LOQ Essential |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 2.3 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 2.3 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.3 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 2.3 kg |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osnovna Boja | Gray |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 144 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 15.6" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Audio Standardi |
|
| Podržani Data Link Protokoli | Gigabit Ethernet |
| Port Za Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Serija | LOQ |
| Šifra Entiteta | All |
| Sigurnosne Funkcije |
|
| Širina (mm) | 361.26 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 255 mm |
| Spoljašnja Boja | Luna Grey |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Tehnologija Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Memorije | GDDR7 |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Power Porta | Slim Tip (3 Pin) |
| Tip Sistema | Notebook |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 60 WHr |
| Turbo Takt | Up to 4.6 GHz |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključen Kabel | Power Cable |
| Uključena Oprema | Power Adapter |
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 2 |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.1 (type A)), 1 (USB 3.1 (type C)) |
| Visina (mm) | 24.8 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 23 mm |
| Web Kamera | 720p |
| Wi Fi | IEEE 802.11ax Wi Fi 6 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




