1 / 4
HP laptop 250 G10 I3/16/51215.6"FHD, i3-1315u 0,9/4.5GHz16GB DDR4, 512GB SSD, FreeDos
Šifra: B3AA3ATKategorija: Laptopi
RAM Memorija:16 GB
Rezolucija:FULL HD 1080P
Cpu:INTEL CORE I3
Velicina Ekrana:15.6"
HP laptop 250 G10; 15.6 FHD (1920 x 1080) AG, Intel Core i3-1315U (1.2/4,5GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe SSD, WiFi6+ BT5.3, HD Privacy cam, FreeDOS, DarkAsh Silver
1.065,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Hp |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja Detalja Laptopa | Siva |
| Boja Laptopa | Srebrna |
| Broj Ćelija Baterije Laptopa | LI 3 Cell |
| Broj Jezgri Laptopa | 6 |
| BT | Da |
| Cache Memorija Laptopa | 10MB |
| CPU MODEL NB | 1315U |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| Frekvencija Notebooka | 4.50 GHz |
| Grafika Laptop | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Kapacitet Baterije Laptopa | 41whr |
| Masa | 1.59 |
| OPTIKA NB | No |
| OS NB | Free DOS |
| Pa Cpu | Intel Core i3 |
| Pa Velicina Ekrana | 15.6" |
| Rezolucija Kamere Laptopa | Da |
| Slobodni Memorijski Slotovi | - |
| Tastatura | SLO/CRO |
| Tip Ekrana Nb | Anti Glare |
| Tip Memorije Laptopa | DDR4 (3200 MHz) |
| Ukupan Broj Memorijskih Slotova | 2 |
| VGA Veličina NB | Deljena |
| WIFI | Da |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...








