
ASUS VivoBook S3607CA-RP03616"/Ultra 7 255H/16GB/1TB
2.855,00KM
Besplatna dostava
Dell Pro Max 16 (MC16250), 16” FHD+ (1920×1200) 300nits, Intel Core Ultra 7 265H,32GB (2×16)5600M, 1TB SSD, RTX PRO 500 6GB GDDR7, ,FHD HDR IR Cam, Wi-Fi 7+BT5.4, FPR, Eng Backlit Kb, 96WHr, Win11Pro, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 256 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | Pro Max 16 |
| Serija | Pro |
| Širina Pakovanja (mm) | 358 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 25 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




