Nema slike
DELL EMC PowerEdge R760xs 16x2.5" Intel Xeon Silver 4510 1x32GB RDIMM 5600MT/s 480GB SSD SATA
Šifra: PROMO_R760XS_SPL2-56Kategorija: Serveri
DELL EMC PowerEdge R760xs, 16×2.5”, Intel Xeon Silver 4510, 1x32GB RDIMM 5600MT/s, 480GB SSD SATA, PERC H755, iDRAC9 Enterprise, Dual RPS 1100W, TPM 2.0, BCM 5719 QP + BCM 5720 DP, On-Board LOM, Sliding Rails, 3Y
16.969,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell Emc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 40 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 40 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1020 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | PowerEdge R760XS |
| Serija | PowerEdge |
| Širina Pakovanja (mm) | 670 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 330 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...

