
LenovoThinkSystem 1U SR630 v2 1x Intel Xeon Silver 4309Y 8C 105W 2.8GHz32GB TruDDR4 3200 MHz
7.935,00KM
Besplatna dostava
Dell PowerEdge R360, Xeon 6315P, 4x 3.5” Chassis, 2TB SATA, 16GB DDR5 5200MT/s, 700W, ReadyRails, Broadcom 5720 DP 1Gb On-Board LOM, Perc H355, iDRAC Enterprise 16G, 3Y Parts Only
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell Emc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 22.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 22.2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 923 mm |
| EAN Kod | - |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | PowerEdge R360 |
| Serija | PowerEdge |
| Širina Pakovanja (mm) | 595 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 251 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
