Dell PowerEdge R760xs 12x3.5" Intel Xeon Silver 4510 32GB RDIMM 5600MT/s 2.4TB 10K SAS 12Gbps
Šifra: PROMO_R760XS_SPL1-56Kategorija: Serveri
Dell PowerEdge R760xs, 12×3.5”, Intel Xeon Silver 4510, 32GB RDIMM 5600MT/s, 2.4TB 10K SAS 12Gbps, PERC H755 (LP), Broadcom 5720 DP 1Gb + 5719 QP 1GbE, iDRAC9 Ent 16G, Dual RPS 700W Titanium, 2U Bezel, Sliding Rails, No OS, 3Y POW
17.010,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 1 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 29. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell Emc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 35 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 35 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1020 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | PowerEdge R760XS |
| Serija | PowerEdge |
| Širina Pakovanja (mm) | 670 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 330 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...


