
Anker Soundcore Headphones Liberty 5 Blue
149,00KM
Brza dostava
CANYON OWS Ear Clips headset OnFlow 14 Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 2304 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 3840 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.11 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 490 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 90 mm |
| EAN Kod | 5291485020286 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.033 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.076 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 48 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 300 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 38.5 mm |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 205 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 130 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




