UBIQUITI UniFi Switch Ultra
Šifra: USW-ULTRAKategorija: Switchevi
UBIQUITI UniFi Switch Ultra
320,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Broj Portova | 8 x 10Base T/100Base TX/1000Base T (1 Gbps) RJ 45 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.0854 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.463 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Dubina (mm) | 76 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 398 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 241 mm |
| EAN Kod | 810084693698 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 8 (RJ 45) |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Mogućnosti Montaže | Desktop |
| Mrežne Funkcije |
|
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Power Over Ethernet/Strujni Adapter |
|
| Preklopni Protokol | Ethernet |
| Preklopni Slojevi | Layer 2 |
| Širina (mm) | 202.9 mm |
| Širina Kutije (mm) | 284 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 51 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina (mm) | 33 mm |
| Visina Kutije (mm) | 276 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 102 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





