
UBIQUITI UniFi Smart Power Cable 1.5M
105,00KM
Brza dostava
Ubiquiti cable U-Cable-Patch-0.3M-RJ45 Ultra-thin OD 3mm Ethernet patch cable
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 AWG |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.182 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.0215 kg |
| Desni Konektor | RJ 45 (Male) |
| Dužina Kabela | 0.3 m |
| Dužina Kutije (mm) | 514 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 194 mm |
| EAN Kod | 810010071422 |
| Funkcionalnost Kabela | Patch Cable |
| Izolacijski Materijal | Thermoplastic elastomer |
| Karakteristike Kabela |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lijevi Konektor | RJ 45 (Male) |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 75 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 80 °C |
| Materijal Žice | Copper |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Pakovanja U Kutiji | 240 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prečnik | 3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 376 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 90 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Standardi Kabela | Gigabit Ethernet |
| Tehnologija Kabela | Unshielded Twisted Pair |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 226 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 10 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

