
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14"FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
3.805,00KM
Besplatna dostava
ThinkBook 16 G8 IAL, 16” WUXGA (1920×1200) IPS 300 nits AG, Ultra 7 255H, 16C, 2x16GB DDR5, 1TB SSD M.2,Intel Intg,1080p IR Cam+Mic,WLAN + BT,2x USB 3.2,1x USB 3.2 Type C,1x USB THB 4, HDMI,SD reader,RJ-45, FPR,Backlit Kb, 45WH, No OS, 2Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 20. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 253 mm |
| EAN Kod | 198156505491 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkBook 16 G8 |
| Serija | ThinkBook |
| Širina Pakovanja (mm) | 356 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 17 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




