
Trust GXT703W RIYE gamingstolica, crno- bijela boja
270,00KM
Brza dostava
Playseat Challenge X – Logitech G Edition
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Playseats |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 20 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 20 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 140 mm |
| EAN Kod | 8717496872791 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 60 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 105 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




